Frekwencja na Śląsku kuleje

Klasa rywala wskazuje na to, że przed Śląskiem ostatni mecz w obecnej edycji europejskich pucharów rozegrany we Wrocławiu. Ale popytu na bilety, jak nie było tak nie ma. Ba, można zaobserwować tendencję spadkową. Do środy sprzedano ledwie 11 tysięcy „wejściówek”.

Artur Sobiech, Jan Schlaudraff, Didier Ya Konan. Te nazwiska nie kręcą sympatyków piłki nożnej z Dolnego Śląska. Mecz, który przez wielu jest uważany za pożegnanie WKS-u z pucharami nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Co tam huczne zapowiedzi Łukasza Gikiewicza, że to najważniejsze spotkanie w historii wrocławskiego klubu. Fani, jak nie byli zainteresowani spotkaniem, tak wciąż nie są.

Klub przygotował specjalną promocję na najbliższe spotkania Śląska. I już nie chodzi tu o mecz w ramach Ligi Europy, lecz o następny gry ligowe. Bo jeśli w czwartkowy wieczór niemiecki Hannover nie przyciągnie sympatyków piłki, tak ciężko się spodziewać, że większym zainteresowaniem cieszyć się będzie rywalizacja z Koroną Kielce w niedzielną porę obiadową.

Do środowego poranku sprzedało się ledwie 11 tysięcy biletów na mecz z Hannoverem 96. Przewidywana jest także trzytysięczna grupa kibiców z Niemiec.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: